2000 yılından, günümüze farklı sektörlerdeki edinimlerimizin birleşimi olarak ortaya çıkan A Trade Proje Mühendislik Ticaret A.Ş.,

  Spesifik danışmanlık hizmetleri, proje yönetim hizmetleri, ileri düzey mühendislik  çözümleri, bilgi sistemleri hizmetleri  ana başlıkları altında konusunda uzman personelleriyle

ilk seferinde ve her seferinde sıfır hata ilkesi doğrultusunda, edinimlerini müşterileri ile paylaşmaktadır.

Amacımız; müşterilerimiz maliyet azaltımına giderken,  en yüksek faydayı elde etmelerini sağlamaktır.

“If you plowing a field, which would you rather use; Two strong oxen or 1024 chickens ?”,

” Eğer Bir Tarlayı sürüyor olsaydınız 2 öküz kullanmayı mı yoksa 1024 tavuk kullanmayı mı tercih edersiniz?”

Seymour Cray (1925 -1996)/Founder of Cray Research

Proje Yönetim Hizmetleri

Gerçekleştirmek için çok büyük çabalar sarf edilen projeler, zaman zaman yaşanılan aksaklıklar, iç ilişkiler, dış ilişkiler, insiyatif kullanamama ve daha sayabileceğimiz bir çok neden ile başarısızlıkla veya istenilen faydaya çok uzak bir noktada sonuçlanmaktadır. Firmamız Ar-Ge, Tedarik, HR, ERP, CRM, KOSGEB, S.S.M., Gemi İnşa, gibi çeşitli projelerinizde sizlere proje kurtarma ve proje yönetimi, konularında hizmet vermektedir. Konusunda uzman personellerimizce gerçekleştirilen hizmetimizde, başlangıç projelerinde ise dışarıdan proje denetim sistemlerinin kurularak projelerin hata ile sonuçlanmasını engellemektedir.

Bilgi Teknolojileri

Bilgi ve iletişim teknolojileri sektörü, ekonomik olarak sürekli gelişen iş dünyasını doğrudan ya da dolaylı olarak etkilemek suretiyle özellikle ekonominin ve sosyal yaşamın vazgeçilmez bir unsuru haline gelmiştir. Bu gelişme ve büyümenin beraberinde getirmiş olduğu çağın gereklerine uygun çözüm arayışları, en güncel ve hızlı çözümlere bir an önce erişebilmesi, bilgi ve iletişim yapılarının temelini oluşturmaktadır; zira bu çözüm arayışlarında hem zamanın hem de maddi kaynakların en verimli düzeyde kullanılması esastır. Kurulu sistemler ve/veya kurulacak sistemler ile ilgili yapılacak çalışmalar öncesi planlama, şartnamelendirme ve daha bir çok hizmet firmamızca gerçekleştirmektedir.

Değerlerimiz

SAYGI

İnsanlara ve Doğaya Saygı içinde, kişisel hakları ihlal etmeden, çevreye zarar vermeden.

BAŞARI ODAKLILIK

Yaptığımız işlerin sonuçlarını önceden hesaplamaya çalışarak, sürekli öğrenerek ve gelişerek.

STRATEJİK

Geliştirdiğimiz her projenin baş aktörü insan, bunun bilincinde olarak, ihtiyaç duyulan faydayı sağlamanın en verimli yollarının ortaya konulması ve hayata geçirilmesi.

AÇIKLIK

Herşey açık olarak ortaya konulduğunda, kolay çözüme ulaşıldığını tecrübe ettik.

ENERJİK

Aktif, Dinamik, Heyecanlı, Yenilikçi, Az Uyuyanlar.

GÜÇLÜ

Ekibimizdeki arkadaşlarımızın hepsi kendi alanında dünyanın en iyileri arasında yer almaktadır.

Bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin.

Ek Bilgimi Lazım?