Güvenlik ihtiyaçlarınız A Proje Mühendislik uzmanlığı ile çözüm buluyor

Tehlike sandığınızdan çok daha yakınınızda olabilir. Üstelik sisteminize yönelik yapılan saldırılar her geçen gün daha karmaşıklaşıyor ve kılık değiştiriyor.Teknolojinin gelişmesiyle giderek daha da dijitalleşen dünyada güvenlik tehditleri de artmakta sistem, cihaz ve uygulama güvenliği çok daha önemli bir hale geliyor. A Proje Mühendislik olarak; müşterilerimizin kendini güvende hissetmek istediklerini ve bunu sağlamak için de sınırlı kaynak ayırabileceklerinin farkındayız. Bu kapsamda kendilerine olabilecek tüm güvenlik ihtiyaçlarına yönelik bütünsel güvenlik çözümlerini, uzman ekibimiz ile sunmayı ilke olarak benimsedik.

Karmaşık hale gelen süreçler, artan veri miktarı, uç cihaz çeşitliliğinin artması ve güvenlik zafiyetlerinin artması; sistem, cihaz, uygulama güvenliğini çok daha önemli bir hale getirdi.

Gartner tarafından yapılan bir araştırmaya göre; büyük verinin gün geçtikçe artması, mobil cihazların kullanım yaygınlığı, bulut sistemlerinin daha fazla kabul görmeye başlaması gibi faktörlerden dolayı, sistemler üzerine yapılan saldırıların daha da artacağı, bu yüzden güvenlik sistem ve çözümleri üzerine yapılacak harcamaların şu anki büyüklüğü olan 62 Milyar $ seviyesinden, 2016 yılında 86 Milyar $ büyüklüğe ulaşacağı öngörülüyor.

A Proje Mühendislik yetkin insan kaynağı ve güncel teknoloji altyapısı ile yönetilebilir risk ve sürdürülebilir servis kalitesi sunuyor. Gerek dedike olarak, gerekse bulut altyapısı üzerinden tüm güvenlik ihtiyaçlarınıza, uçtan uca hizmet verme anlayışı ve uzman kadrosu ile cevap veriyor, hem donanımsal hem de operasyonel güvenlik maliyetlerini düşürürken güvenlik seviyelerini ve yönetim yeteneklerini artırıyor.

Yönetilen Güvenlik Hizmetleri ile Ne Kazanırsınız?

 • 7×24 Güvenlik İzleme (SOC): Uzman ekip ile her an yakından takip
 • Uçtan uca hizmet alma ve bütünsel danışmanlık
 • Bulunulan lokasyondan bağımsız olarak güvenlik hizmeti yönetimi
 • Güvenlik Çözümlerinde en güncel teknoloji kullanımı
 • Uzman Ekip
 • İş sürekliliğinin sağlanması kesintilerin engellenmesi
 • Maliyet Avantajı
 • Raporlama (Kullanılabilirlik, Performans, vb.)

 

Güvenlik Sistemleri İzleme
Proaktif Güvenlik
Veri Güvenliği
Ağ Güvenliği
Uç Nokta Güvenliği

Bilgi Teknolojileri katmanlarının güvenliğini sağlamak amacıyla iş ihtiyaçlarınıza uygun olarak konusunda uzman sertifikalı danışmanlarımız ile sisteminizi ve süreçlerinizi analiz edip; Ağ, Veri, Platform ve Uç Nokta Güvenlik gibi konularda uçtan uca özel çözümler sunmaktadır. Size en uygun çözümlerin sistemlerinize uygunlanması ile birlikte sonrasında bakım ve raporlama desteği de sağlanmaktadır.

Ağ Güvenliği
Veri ve İçerik Güvenliği
Uç Nokta Güvenlik Hizmetleri
Siber Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri

video teknolojileri, video içerik analizleri, tel üstü algılama sistemleri, kartlı geçiş sistemleri gibi farklı elektronik güvenlik sistemlerini kullanarak ve bu sistemleri birbirleri ile entegre ederek; plazalar, kampüsler, havalimanları gibi önemli tesislerin güvenlik sistemlerinin kurulması için projeler geliştirmektedir.

Fiziksel Güvenlik Çözümleri’nin Avantajları Nelerdir?

 • APM’in geliştirdiği millileştirilmiş fiziksel güvenlik yönetim platformu ile farklı güvenlik ve iş sistemlerini tek bir platformda yönetebilirsiniz.
 • Platform sayesinde ,farklı güvenlik ve iş sistemlerden alınan bilgilerin, iş akışları ile entegre edilmesini sağlayarak, insan hatalarının azaltılmasını ve daha verimli güvenlik yönetimi yapılmasını sağlarsınız.
 • Tüm güvenlik alt sistemleri ve iş sistemlerinin tek bir yazılım altında yönetilmesi ile merkezi kontrol, hızlı karar alma sağlarsınız.
 • Esnek sistem dizaynı bilgi sistemleri dostu mimarisi ile operasyonel verimliliğinizi artırırsınız.
Müşteri Desteği

Tercih ettiğiniz herhangi bir yöntemle (whatsapp, skype, livechat, telefon vs.) ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

Size Özel

En sağlıklı yaklaşımın, size özel sürekli bir mühendis atamak olduğunu biliyoruz.

Ücretsiz Danışmalık

İhtiyaçlarınız ile ilgili en uygun çözümün geliştirilmesi için, ücretsiz danışmanlık hizmetleri

Müşteri Memnuniyeti

Size Özel çözümlerimizi hakkındaki gelişmeleri ve süreç konusunda sürekli bilgilendirme.

Kalite Garantisi

Sizlere vermiş olduğumuz hizmetleri, en üst standartlarda sunuyoruz.

Efektif Maliyetlendirme

Hizmetlerimizi kullandıkça fayda/maliyet yapısının uygunluğunu fark edeceksiniz.

Size Nasıl Yardımcı

Olabiliriz?

Adres:

Cevizli Mh., Mustafa Kemal Paşa Cd.,66 A Kartal-İstanbul/Turkey

Telefon:

+90 (216) 266-3399
+90 (216) 266-3388