Hakkımızda

Tüm ihtiyaçlarınız için ortak çözüm noktası

2000 yılından, günümüze farklı sektörlerdeki edinimlerimizin birleşimi olarak ortaya çıkan A Trade Proje Mühendislik Ticaret A.Ş., uluslararası alanda yürütmekte olduğu Gıda Ürünleri Tedarik Yönetimi, Proje Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri, İleri Düzey Mühendislik  Çözüm Hizmetleri  alanlarında servis vermektedir.

Amacımız; müşterilerimiz maliyet azaltımına giderken, onlar için en yüksek faydayı sağlamaktır.

“If you plowing a field, which would you rather use; Two strong oxen or 1024 chickens ?”,
” Eğer Bir Tarlayı sürüyor olsaydınız 2 öküz kullanmayı mı yoksa 1024 tavuk kullanmayı mı tercih edersiniz?”  Seymour Cray (1925 -1996)/Founder of Cray Research
Trade

Gıda Ürünleri Tedarik Yönetimi

Uluslararası alanda, ihtiyaç duyulan Zirai Gıda ürünlerinin tedarikinin sağlanması için çeşitli ülkelerde ki ana üreticiler ile yapmış olduğumuz anlaşmalar çerçevesinde, Rafine / Ham Ayçiçek Yağı, Soya Ürünleri, Arpa, Buğday, Un, gibi temel ihtiyaç malzemelerinin yüksek kalitede tedarik edilmesi, ilgili ürünler üzerine çalışan diğer kurumlara tedarik, finansal, lojistik yönetim modellerinin oluşturulmasında proje bazlı destek hizmetleri verilmektedir.

Proje

Proje Yönetim ve Danışmanlık

Ulusal alanda tutmaya gayret gösterdiğimiz yapıda, projenin durumuna ve yaşam süresine uygun olarak karakteristik yönetim modellerinin oluşturulması, kontrol, uygulama  ve yönetim hizmetleri gerçekleştirilmektir. Uzmanlıklarımız arasında; Enerji Projeleri, Büyük veri, Akıllı öğrenme , Algısal Pazarlam uygulamaları, Otonom / Otomasyon Projeleri, Akıllı Şehircilik Projeleri, Yüksek Güvenlik Projeleri, Halk Güvenliği Projeleri, Felaket Durum Yönetim Projeleri, Tüm Sektörler için Optimizasyon Projeleri yer almaktadır.

Mühendislik

İleri Düzey Mühendislik

Mühendislik dallarında  ihtiyaç duyulan geleneksel yapısal analiz,  çoklu disiplinleri kapsayan hesaplama yönetimi ile  projenin gizlilik ilkelerine uygun olarak hareket edilerek sonuçlandırılır. İklim, hava, deniz modelleme, görev planlama, acil ve  insani yardım operasyonlarının modellenmesine kadar pek çok noktada hizmet verilmektedir. Enerji, Ar-Ge, Eğitim – Simülasyon, Uzay ve Havacılık, Savunma Sanayi, FEA/CFD analizleri, Yazılım, Veri Tabanı uygulamaları, FPGA dizayn ve eğitimleri bu kapsamda değerlendirilmektedir

Değerlerimiz

SÜREKLİLİK

Enerjimizi hiç kaybetmeden, İhtiyaca uygun ve doğru çözümleri sunarak, ilk seferinde ve her seferinde müşteri memnuniyetini sağlamak ve sürekliliki sağlamak.

BAŞARI ODAKLILIK

Yaptığımız işlerin sonuçlarını önceden hesaplamaya çalışarak, sürekli öğrenerek ve gelişerek.

STRATEJİK

Geliştirdiğimiz her projenin baş aktörü insan, bunun bilincinde olarak, ihtiyaç duyulan faydayı sağlamanın en verimli yollarının ortaya konulması ve hayata geçirilmesi.

VAKARLI ADANMIŞLIK

Yaptığımız işlere başlarken o işin bizim etik değerlerimiz ile %100 uyuştuğundan emin olarak başlarız.

Our expertise

Based on Experience

TemplateMonster team used 13 year experience to build the most advanced WordPress theme ever built. The Monstroid was created with all those remarks and wishes our clients ever expressed. Every single feature or option you will ever need can be found inside this theme.

Skill set

Years of practice

Successful growth last year

Like What We Offer?

Start with this demo now or check out the others to choose what you need.
Our services

Expose Your Portfolio

Posts not found

Blog

Visit & Get Ready to Share

Posts not found

Our customers

Introduce Your Best Customers

Join Over 2000 Users Who Love Us

You wonder why Monstroid is the best and biggest theme ever? Take a look at on actual reviews in 2015 below:
İlgili firmanın gerçekleştireceği faaliyetler nedeni ile ihtiyaç duyduğu Milli Savunma Bakanlığı  Tesis Güvenlik  Belgesi’nin gereksinilerinin sağlanması için, tesisin bulunduğu yer ve çevre şartları ile maruz kalabileceği dış ve iç tehditler göz önüne alınarak projelendirilmiş, eksik aksak hususlar giderilerek,  denetimleri başarı ile sonuçlandırılarak ilgili belge ” Milli Gizli” sınıfında alınmıştır.
Personel değerlendirme için gerekli olan tüm online altyapının kurulması sağlanarak sistemin aktif satışının yapılabilir duruma gelmesi sağlanmıştır.  
Sevilay Pekdoğan
Yeni kurulacak olan sistem alt yapısı için, projelendirme ve maliyetlendirme alanında birlikte çalışılan, Visual Defance firmasının tüm gereksinimler ayrılan bütçenin %38 oranında altında karşılanarak, Sorunsuz faaliyete geçirildi.
Stay connected

Visit Us on Social Sites

Still have Questions? Contact Us using the Form below.

Get in Touch With Us

Address:
Phones:
Email:
We are open:
Monday – Friday 10 AM – 8 PM

4578 Marmora Road,
Glasgow, D04 89GR