Geniş ürün portföyümüz ile ihtiyacınız olan özgün teknoloji altyapısını işinize entegre ederek hedeflerinize çok daha hızlı ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sayısal Çalışma Alanları

 

 

Masaüstü Hizmetleri kapsamında bilgisayar, monitör, yazıcı, tarayıcı, el terminalleri gibi iş hayatında sıkça kullanılan cihazlar için hizmet sunar. Bu hizmet ile firmanızda kullanılmakta olan tüm teknolojik ürünlere yönelik marka bağımsız olarak envanter, yama, imaj, yazılım dağıtım gibi uzaktan masaüstü çözümleri ve saha ekibi ile müşteri lokasyonunda hizmeti sunar.

Masaüstü Hizmetleri’nin Avantajları Nelerdir?

 • Marka bağımsız bilgisayar, yazıcı, monitör vb. tüm masaüstü cihazlarınıza yönelik ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan sağlayarak zamandan tasarruf ederek verimliliğinizi artırırsınız.
 • Masaüstü hizmetlerini A Trade Proje Mühendislik A.Ş.’den alarak, personelinizin daha katma değerli işler üzerinde çalışmasını sağlarsınız.
 • Masaüstü uygulama çözümleri konusunda çeşitli projelerde bulunarak tecrübe kazanan, teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden yetkin teknik kadromuzun uzmanlığından yararlanırsınız.
 • 7 gün x 24 saat konusunda uzman yetkin kadromuz tarafından sürekli takip yapılır ve oluşan problemleriniz en kısa zamanda çözülür. Ayrıca SLA raporları ile de sağladığımız yüksek hizmet seviyesini takip edersiniz.

 

A Mühendislik, gelen talepler doğrultusunda masaüstü, uygulama, sunucu ve depolama konularında özel olarak tercih ettiğiniz operasyonlar için BT ihtiyaçlarınızı basitleştirip, faydalanmanızı artıracak sanallaştırma çözümlerini sunar.

Sanallaştırma Hizmetleri’nin Avantajları Nelerdir?

 • A Mühendislik uzmanlığı ile yapacağınız sanallaştırma projelerinde doğru kaynakların konsolide edilmesi ile donanım yatırımı ihtiyaçlarınızı azaltırsınız.
 • BT ihtiyaçlarınız için uzman kadromuzun deneyimlerinden yararlanırken buraya ayıracağınız iş gücü ve finansal kaynağınızı gelir yaratan akvitelerde kullanarak maliyetlerinizi düşürürsünüz.
 • Esnek çözümlerimizi altyapınızda olabilecek değişikliklere kısa sürede uyum sağlayacak şekilde modellendirirsiniz.
 • Talebiniz doğrultusunda tüm BT süreçlerinize yönelik sanallaştırma çözümlerimiz ve hizmetlerimizden faydalanarak tek iletişim noktası ile çalışıp yönetim kolaylığı sağlarsınız.
 • Birçok farklı proje ile deneyim kazanmış, teknolojik gelişmeleri takip eden eğitimli yetkin uzman kadromuzun tecrübelerinden faydalanırsınız.

A Mühendislik, firmanızdaki iş süreçlerinize katma değer sağlamak ve verimliliği artırmak üzere mobil cihazları daha etkin kullanabileceğiniz mobil cihaz envanter, uygulama dağıtım, güvenlik ve uyumluluk gibi mobil cihaz yönetim çözümleri sunuyor. A Mühendislik Mobil Cihaz Yönetimi, kurumunuzun mobil cihazlarının (akıllı telefon, tablet ve el terminali) merkezi/müşteri altyapısında güvenli bir şekilde yönetilmesine, donanım ve yazılım envanterinin takip edilmesine, uygulamalara uzaktan destek verilmesine ve veri güvenliğinin sağlanmasına yönelik verimli bir çözüm sunar.

Mobil Cihaz Yönetimi’nin Avantajları Nelerdir?

 • İş süreçlerinde vazgeçilmez hale gelen mobil cihazların artışı ile oluşan yönetim problemini çözerek sizin zamandan tasarruf ederek ana BT fonksiyonlarınıza daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Böylece operasyonel yükünüzü azaltıp verimliliğinizi arttırarak maliyet avantajı sağlarsınız.
 • İhtiyaç duyulan iş verisine her an her yerden güvenli olarak erişerek mobil iş sürekliliği ve yüksek verimlilik elde edersiniz.
 • Cihaz, uygulama, ağ ve veri tarafında uçtan uca mobil güvenlik ve uyumu elde ederken lokal hizmetlerimiz ile 1. ve 2. seviyede destek ve eğitimlerden faydalanırsınız.
 • İhtiyaçlarınınızı karşılayacak şekilde belirlenmiş farklı SLA seviyeleri ile verimliliğinizi üst noktaya taşırsınız.
 • Mobil cihaz çözümleri konusunda birçok projede bulunmuş, güncel teknolojik gelişmeleri takip eden yetkin teknik kadromuzun uzmanlığından faydalanırsınız.
 • 7 gün x 24 saat konusunda uzman yetkin kadro sürekli takip yapılır ve oluşan problemler en kısa zamanda çözülür.
Size Nasıl Yardımcı

Olabiliriz?

Adres:

Cevizli Mh., Mustafa Kemal Paşa Cd.,66 A Kartal-İstanbul/Turkey

Telefon:

+90 (216) 266-3399
+90 (216) 266-3388